Novembri alguses algavad Tähtvere Tantsukeskuses mitmed uued põnevad kursused.

Kursuste toimumisajad

Rokktants Krista Majak Alates 8. nov. – 27. dets. 8 korda,
teisip 18.10 – 19.05, 24*/26€
Stripptants Krista Majak Alates 8. nov – 27. dets. 8 korda,
teisip 19.10 – 20.05, 24*/26€
Vanakooli aeroobika Lilian Lääne Alates 9. nov- 28. dets. 8 korda,
kolmap 16.30 – 17.25, 24*/26€
Pilates Helen Hade Alates 9. nov-  28. dets. 8 korda,
kolmap kell 17.15 – 18.10, 24*/26€
Seljatreening Lilian Lääne Alates 11. nov- 16. dets. 6 korda,
reede 16.30 – 17.25, 18*/20€
Seltskonnatants
Kursus on täis!
Laura ja Hardi Alates 8. nov-27. dets. 8 korda,
teisip 20.30 – 21.45, 35€
Jooga 2 
Kursus on täis! 
Reelika Rohtmaa Alates 1. nov-20. dets. 8 korda,
teisp 17.30 – 18.55, 48/52€
Kontakttants Ruben Roos Alates 17. nov- 22. dets. 6 korda,
neljap 18.00 – 18.55, 18*/20€
* soodushind (üli)õpilastele ja pensionäridele

Registreerimine kursustele

Laupäeval, 5. novembril toimub Tähtvere Tantsukeskuses kontakttantsu töötuba Ruben Roosi juhendamisel

Tutvutakse kontakttantsu teooria, põrandatehnika, baastõstete ja kontaktimängudega

Kaasa põlvekaitsmed ja pikk dress!

Ajakava
10.00-12.00 – teeme kontakti
12.00-14.00 – lõunapaus
14.00-16.00 – jätkame

Töötoas osalemine (kokku 4h treeninguid) – 10€

Facebook’i leht: http://www.facebook.com/event.php?eid=245452238840198

Registreerimine workshopile

Koolivaheajal 24.-30. oktoobril 2011 on mõned muudatused treeningute toimumisaegades:

  • Tantsulist võimlemist ei toimu kummalgi päeval
  • Tantsuklass toimub mõlemal pühapäeval, kuid nädala sees ei toimu
  • Tänavatants 4.-6. klassile toimub esmaspäeval, neljapäevane tund jääb ära
  • Tänavatants vanematele esmaspäevane tund jääb ära, kolmapäevane toimub
  • Loovtants neljapäevane tund toimub koos eelkooliealistega, teisipäevane tund jääb ära.
  • Latiino-showtants 4.-6. klassile toimub esmaspäeval, neljapäeva tund jääb ära
  • Tänavatants 7.-9. klassile ei toimu esmaspäeval, kolmapäeval toimub
  • Kaasaegse tantsu treeninguid ei toimub kummalgi päeval. Asendustrennide info novembri esimesel nädalala trennides ja siin.

Kõik tunniplaanijärgsed tunnid toimuvad:

  • Showgrupp
  • Esinemisgrupp
  • Kõik kursused ja zumba on tunniplaanijärgselt

Eriti super uudis kõikidele tantsufännidele!

Laupäeval, 15. oktoobril seoses Get up Battle 3 toimumisega Tähtvere Tantsukeskuses leiavad hommikupoolikul aset ka eelmise ürituse võitjate – Alisa ja Wave’i (D-Lux stuudio) workshopid
12.00-13.30- Girlie hiphop (Alisa Tsitseronova)
14.00-15.30 – Popping (Alex Wave)

Hinnad:
2 workshoppi – 12€
1 workshop – 8€

Hind tantsukeskuse esinemisgrupile, showgrupile ja tänavatantsu gruppides osalejatele – 10€/ 2 workshoppi

NB! Workshopil osalenud saavad õhtust Get Up Battle võistlust vaatama TASUTA (muidu pilet 3 eurot)

Soovime kiirustada registreerimisega, sest kohtade arv on piiratud!

Juba teist korda toimub Tähtvere Tantsukeskuses tänavatantsuüritus Get up Battle, kus kohale tulevad Eesti parimad tänavatantsijad omavahel mõõtu võtma

Üritus algab kell 16.00
Toimuvad linnadevahelised bboy-battle’d
lisaks hiphop 2 vs 2 ja breaking 1 vs 1

Pilet üritust vaatama – 3 eurot

NB! Sama päeva hommikul toimuvad ka workshopid eelmise aasta hiphop 2 vs 2 võitjatelt – uuri lähemalt http://tartutants.ee/uudised/hiphopi-workshopid-15-septembril/
Workshopil osalenutele sissepääs võistlust vaatama tasuta!

Sponsoreerivad Adidas Originals ja Red Bull

Põhikorraldaja Maik Mäses – maik@tartutants.ee

Eelmisel hooajal toimunud ürituse pildigaleriid vaata siit – http://tartutants.ee/galerii/pildid/2011/get-up-battle-vol2-12-02-2011/

Laupäeval, 8. oktoobril toimuvad Tähtvere linnaosa päevade raames Tähtvere Tantsukeskuses avatud uste päevad ja tasuta treeningud!

Tule veeda sõpradega tore ja aktiivne päev! Treeningud nii lastele, noortele kui ka täiskasvanud
Lisaks väiksed üllatusesinemised!

Kava:
12.00 – Loovtants lastele (Ruben Roos)
12.45 – Tänavatants noortele (Iiris Viirpalu)
13.30 – Kontaktimprovisatsioon kõikidele (Ruben Roos)
14.15 – Seljatreening kõikidele (Krista Majak)
15.00 – Pilates kõikidele (Krista Majak)
15.45 – Rokktants kõikidele (Krista Majak)
16.30 – Zumba kõikidele (Kertu Valjala)