Meil on suur rõõm teatada, et Tähtvere Tantsukeskuse suvelaager 2018 on lähenemas. Laager toimub 22.- 30. juulil Rannu Rahvamajas ja koolis.  

  • 22.-25. juuli – lühendatud vahetus 4 päeva (noorematele tantsijatele – 1.-3. klassis kooliteed alustavad tantsuhuvilised, sügis 2018 seisuga)
  • 24.-30. juuli – täispikk vahetus 7 päeva (vanematele tantsijatele – tantsijad, kes lähevad sügisest 4. klassi ja vanemad)

Mõlemad vahetused lõpevad kontserdiga, mida on oodatud vaatama osalejate perekonnad ja sõbrad. 

Registreerimine kuni 1. juunini (või kuni kohti jätkub).

NB! Kohad on selleks suveks täitunud ja registreerimine on lõppenud! Kui siiski on suur soov laagrisse tulla, palume kirjutada info@tartutants.ee ning koha vabanemisel saame selle edasi anda. 

Laagrisse on oodatud Tähtvere Tantsukeskuse praegused ning ka tulevased tantsijad, kes soovivad veeta parima ning lõbusaima nädala suve jooksul! Aktiivsed päevad sisaldavad palju tantsutreeninguid, loenguid, külalistreenerite workshoppe, ülelaagrilisi võistlusi ja meeskonnamänge ning õhtuseid meelelahutusüritusi.

Tutvutakse paljude erinevate tantsustiilidega, lisaks tantsule arendatakse loovust, üldfüüsilist vormi, meeskonnatööd ning nauditakse üheskoos lõbusat seltskonda.

Laagri orienteeruv päevakava:
8.15 – äratus
8.25 – silmad lahti! värskendav jooksuring või lõbus virgutusvõimlemine
9.00 – hommikusöök
10.30/11.00 – I hommikune loeng/treening
12.00 – II hommikune loeng/treening
14.00 – lõunasöök
vaikne tund – siesta
16.00 – pärastlõunane loeng/treening
17.15 – ülelaagrilised meeskondlikud üritused
19.00 – õhtusöök
19.30 – ettevalmistused õhtuseks ürituseks
20.30 – õhtuse meelelahutusürituse algus
õhtune juturing
23.00 – öörahu
Programmis võib toimuda muudatusi

Loengud/treeningud toimuvad vanuse ja taseme kaupa jaotatud gruppides. Nooremate treeningud on lühemad ja maht väiksem, treeningud vähem intensiivsemad ja rohkem meelelahutuslikumad.
Meeskondlikud mängud ja ülelaagrilised meelelahutuslikud üritused toimuvad gruppides, kus on ühised tegevused erinevatel vanustel segamini – õpime üksteist paremini tundma.

Majutus toimub Rannu koolimajas või rahvamajas, tantsutreeningud kooli võimlas, Rannu Rahvamaja saalides ning ilusate ilmadega ka värske õhu käes.

Erinevad treeningud: koreograafiad ja erinevate stiilide tutvustused, tantsutehnika, üldfüüsilised tunnid ja loengud.

Laagri hind:
7-päevase vahetuse korral – 149€
4-päevase vahetuse korral – 99€
Võimalik on tasuda kas ühes, kahes või kolmes osas (märkida registreerimisvormis). Hind jaotatakse võrdseteks osadeks. 

Tasudes ühes osas: maksetähtaeg 10 päeva pärast arve saamist.

Kahes osas: I maksetähtaeg 10 päeva pärast arve saamist, II 10. juunil.

Kolmes osas: I maksetähtaeg 10 päeva pärast arve saamist, II 10. juunil ja III 10. juulil. 

Palume arvestada, et broneerimistasu (sisaldub laagri hinnas) alates registreeringu tegemisest on 50€ ning ei ole tagastatav. Teatades laagrist loobumisest pärast 22. juunit, kuulub tasumisele 100% osalustasust, kuna vastavalt registreerunud tantsijate arvule planeeritakse kulutused külalistreeneritele, õhtustele üritustele jne.

NB! Kallis tantsukeskuse tantsija, kes hooajal 2017/2018 osaled treeningutes. Kui oled olnud tubli ja püüdlik ning tahaksid laagrist väga osa saada, kuid laagritasu käib üle jõu – palun võta meiega ühendust. Usume, et leiame lahenduse!

Hinnas sisaldub:
Majutus ja pesemisvõimalus koolimaja ruumides
Kolm toidukorda päevas
Laagri programm: tantsutreeningud, loengud, külalistreenerid, meelelahutuslikud üritused
Kogenud juhendajad
Vajalik inventar ning vahendid

Täpsem informatsioon päevakava, laagrisse kaasavõtmiseks vajalike asjade ning tegevuste kohta edastatakse osalejateni enne laagri toimumist.
Küsimuste korral palume kirjutada info@tartutants.ee

Kui kellelgi on eripärasid/piiranguid toitumise, treeningute, magamise vms osas, palume seda kindlasti lisainformatsiooni väljas kirjutada!
 
Tuleb meeleolukas ja unustamatu tantsulaager!

Vaata ka eelmiste laagrite meenutusi: