Tähtvere Tantsukeskuse tantsukool

Tähtvere Tantsukeskuse tantsukool on Haridus- ja Teadusministeeriumis kinnitatud erahuvikool, mis pakub tantsualast huviharidust lastele, noortele ja täiskasvanutele.  Tantsukool alustas tegevust 2010. aasta veebruaris ning lühikese ajaga leiti kindel koht Tartu ja Eesti tantsumaastikul.  Tantsukooli juhendajad on andekad, kogemustega ning pühendunud treenerid, kes on oma ala professionaalid. Tantsukoolis tantsitakse väga erinevaid stiile – alates mudilaste tundidest kuni street-stiilide, kaasaegse tantsu ja jazzini.

Igal aastal toimuvad tantsukooli jõulu- ja kevadkontserdid ning suve- ja talvelaagrid. Samuti osaletakse aasta jooksul erinevates meeleolukates projektides ja esinemistel. Alates 2011. aasta sügisest alustati tantsuklasside süsteemiga – nendes gruppides tantsivad kõige pühendunumad tantsijad, kes soovivad lisaks enese arendamisele tegeleda tantsimisega rohkem süvitsi, treenida intensiivsemalt erinevate treenerite käe all ning osaleda võistlustel ja esinemistel. Tantsuklasside east vanematele on ette nähtud eliitgrupid.

Lühikese ajaga on tantsukooli tantsijad saavutanud lisaks tervetele kehadele ning tantsunaudingule ka palju silmapaistvaid tulemusi. Nende seas näiteks:

  • Festivali “Koolitants 2016” nominent,  “Koolitants 2014” nominent, kahekordsed festivali “Koolitants 2013” nominendid ning mitmed finaalipääsud
  • Estonian Dance Organizationi erinevate karikaetappide arvukad poodiumikohad erinevates stiilides (street dance show, hiphop, show)
  • Tantsufestivalide “Kuldne Karikas 2016”, “Kuldne Karikas 2015”, “Kuldne Karikas 2014” ja “Kuldne Karikas 2013” arvukad poodiumikohad nii tänava-, show-, jazz- kui ka karaktertantsudes
  • Võimlemisvõistluse Gymnafest kolmekordne  laureaatrühma tiitel
  • Latvian Openi kahekordsed hõbedase koha omanikud
  • Vilniuses toimuva rahvusvahelise võistluse “Dance Revolution” arvukad poodiumikohad erinevates stiilides
  • European Cup 2016 pronksmedali omanikud
  • Euroopa Meistrivõistluste kümnes koht street dance show kategoorias

Kõikidel tantsukooli vastu võetud tantsijatel on kohustuslik täita õppeleping hiljemalt kolme päeva jooksul pärast esimest treeningut.

NB! Palume õppeleping täita alles siis, kui on olemas kinnitus, et olete treeningusse vastu võetud.

Kui soovite meie tantsukooliga liituda, palume saata kiri aadressile info@tartutants.ee, kus on kirjas osaleja ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, eelnev tantsukogemus ja soovitud grupp (kui on).