Lisatreeningud

Lisaks grupitreeningutele on võimalik tantsukooli õpilastel ja ka uutel huvilistel võtta erineva suunitlusega lisatunde, mis arendavad heale tantsijale vajalikke oskusi ja muudavad tantsulise ettevalmistuse veelgi terviklikumaks. Kui grupitreeningutes on tihti rõhk koreograafiate õppimisel, on lisatreeningud suurepärane ja kasulik võimalus arendada tantsutehnikat, improviseerimisoskust, võhma ja muud.

Tantsutehnika tunnid on mõeldud kõigile, kes soovivad arendada üliolulist tantsutehnilist baasi. Tähelepanu pööratakse õigele kehajoondusele, tasakaalule, jõule, väljapoolsusele, sirutustele; õpitakse pöördeid, hüppeid jt tantsutehnilisi elemente. Ideaalne võimalus võtta lisatreening, saamaks veelgi paremaks tantsijaks. Tantsutehnika grupp on suunatud enese arendamisele, esinemiskoreograafiat ei koostata.

Disco on tantsustiil, mida võiks kirjeldada kui “tempokas iluvõimlemine”. Kuigi võistlussituatioonis on väga olulisel kohal hüpped, painduvus ja kiirus, siis treeningutega on oodatud liituma kõik huvilised, kuna tegu on tunniga, mis annab väga hea füüsilise ettevalmistuse ning arendab tantsijat väga mitmekülgselt. Sobilik ülemineku treening ka kõikidele endistele võimlejatele. Vastavalt osaleja soovile ja huvile on võimalik osaleda ka võistlustel soolode/duodega.

Freestyle´i tunnis pööratakse tähelepanu tantsija individuaalsusele, musikaalsusele ning eelkõige arendatakse oskust improviseerida. Peamine rõhk on hiphopi baasil ning tunnetuse arendamisel, kuid vajalikke teadmisi improviseerimisoskuse täiustamiseks saavad iga stiili tantsijad.

Uue lisatreeninguna pakume ka tantsijatele suunatud Üldfüüsilist treeningut kehalise vormi arendamiseks.

Tutvu iga grupiga klikkides grupi pildile.