Treeningud neiudele-noormeestele (15 – 26)

Tantsukool pakub noortele erinevaid treeninguid mitmetes stiilides.

Kogemustega ja pühendunud tantsijad, kel on motivatsioon ja tahe end tantsualaselt arendada, osalevad stiilipõhistes eliitklassides. Eliitklasside väljundiks on arvukalt esinemisi ja võistlusi (sh vähemalt üks välisvõistlus aastas). Tegu on töökate treeningutega, kus ei puudu ka hulgaliselt funi ja tantsunaudingut.

Lisaks on motiveeritud tantsijatel võimalik võtta lisatreeninguid (nt tantsutehnika, freestyle, disco), et end veelgi mitmekülgsemalt arendada.

Treeningute tunniplaan on koostatud viisil, et iga huviline saaks vastavalt enda soovile ja vajadusele koostada personaalse tunniplaani. Suurimad tantsufännid saavad osaleda üle kümnel treeningul nädalas, vastavalt enda huvile ja võimalustele. Seda eeldusel, et edukalt on läbitud uute tantsijate vastuvõtt ning eliitklasside puhul casting. Kuid kindlasti ei tasu liigselt muretseda, sobiva tantsuvõimaluse leiab igaüks!

Tutvu iga grupiga klikkides grupi pildile.

Ps. Lisaks on meil täiskasvanute tantsugrupp ja seltskonnatantsu hobigrupp, samuti palju erinevaid kursuseid. Uuri ka nende kohta klikkides allpool olevatele nuppudele.