Tunniplaan

Klikkides treeningu nimetusele avaneb treeningu lehekülg koos täpsema infoga.

Esmaspäev
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
09:00
Beebide võimlemine 1-6 kuud
Reet Linkberg
09:00 - 09:45
09:15
09:30
10:00
Beebide võimlemine 7-12 kuud
Reet Linkberg
10:00 - 10:45
Kandelina rütmid
Krista Majak
10:00 - 10:45
10:15
10:30
11:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat
Reet Linkberg
11:00 - 11:45
11:15
11:30
15:45
Noored 3
Kadi-Liis Kuum
15:45 - 16:40
Noored 3E 15:45-16:40 R 15:30-16:25
16:00
16:15
16:30
Breiktants
Roland Gorkin
16:30 - 17:25
BreiktantsE, K 16:30-17:25
16:45
Eelkool 2
Kadi-Liis Kuum
16:45 - 17:25
Eelkool 2E, N 16:45-17:25
17:00
Tantsuklass 4
Kerstin Lõhmus
17:00 - 17:55
Tantsuklass 4E 17:00-17:55 K 15:30-16:25 N 16:15-17:10
17:15
Tantsuklass 2
Maarja Pruuli
17:15 - 18:10
Tantsuklass 2E 17:15-19:10 K 16:30-17:40
17:30
Pilates Fit
Kati Hensen
17:30 - 18:25
Pilates FitE 17.30-18.25 K 17.15-18.10
Lastetants 2
Dolores-Carina Sütt
17:30 - 18:25
Lastetants 2E 17:30-18:25 K 17:45-18:40
17:45
18:00
18:15
Zumba
Kertu Valjala
18:15 - 19:10
ZumbaE, N 18.15-19.10 T 18.00-18.55
Tantsuklass 2
Kerstin Lõhmus
18:15 - 19:10
Tantsuklass 2E 17:15-19:10 K 16:30-17:40
18:30
Noored 1
Dolores-Carina Sütt
18:30 - 19:25
Noored 1E 18:30-19:25 K 19:45-20:40
Üldfüüsiline HH, STDS, TK1
Kati Hensen
18:30 - 19:25
18:45
19:00
19:15
19:30
Tantsuklass 1
Marlen Timm
19:30 - 20:25
Tantsuklass 1E 19:30-20:25 K 19:45-20:40 N 17:15-18:10
Street dance show eliit
Maarja Pruuli
19:30 - 20:45
Street dance show eliitE 19:30-20:45 N 19:30-20:40
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30

Väike saal

Keskmine saal

Suur saal

Katusesaal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
11:00
Väikelaste võimlemine 1-2 aastat
Reet Linkberg
11:00 - 11:45
11:15
11:30

Keskmine saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:30
Street dance show eliit
Maarja Pruuli
19:30 - 20:45
Street dance show eliitE 19:30-20:45 N 19:30-20:40
19:45
20:00
20:15
20:30

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:00
Tantsuklass 4
Kerstin Lõhmus
17:00 - 17:55
Tantsuklass 4E 17:00-17:55 K 15:30-16:25 N 16:15-17:10
17:15
17:30
17:45

Katusesaal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:45
Noored 3
Kadi-Liis Kuum
15:45 - 16:40
Noored 3E 15:45-16:40 R 15:30-16:25
16:00
16:15
16:30

Suur saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:30
Lastetants 2
Dolores-Carina Sütt
17:30 - 18:25
Lastetants 2E 17:30-18:25 K 17:45-18:40
17:45
18:00
18:15

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:30
Pilates Fit
Kati Hensen
17:30 - 18:25
Pilates FitE 17.30-18.25 K 17.15-18.10
17:45
18:00
18:15

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
09:00
Beebide võimlemine 1-6 kuud
Reet Linkberg
09:00 - 09:45
09:15
09:30

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:45
Eelkool 2
Kadi-Liis Kuum
16:45 - 17:25
Eelkool 2E, N 16:45-17:25
17:00
17:15

Väike saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:15
Zumba
Kertu Valjala
18:15 - 19:10
ZumbaE, N 18.15-19.10 T 18.00-18.55
18:30
18:45
19:00

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Tantsuklass 2
Maarja Pruuli
17:15 - 18:10
Tantsuklass 2E 17:15-19:10 K 16:30-17:40
17:30
17:45
18:00
18:15
Tantsuklass 2
Kerstin Lõhmus
18:15 - 19:10
Tantsuklass 2E 17:15-19:10 K 16:30-17:40
18:30
18:45
19:00

Suur saal

Katusesaal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
10:00
Beebide võimlemine 7-12 kuud
Reet Linkberg
10:00 - 10:45
10:15
10:30

Keskmine saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:30
Tantsuklass 1
Marlen Timm
19:30 - 20:25
Tantsuklass 1E 19:30-20:25 K 19:45-20:40 N 17:15-18:10
19:45
20:00
20:15

Keskmine saal

  • Tantsuklass 1
    19:30 - 20:25
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:30
Üldfüüsiline HH, STDS, TK1
Kati Hensen
18:30 - 19:25
18:45
19:00
19:15

Keskmine saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:30
Breiktants
Roland Gorkin
16:30 - 17:25
BreiktantsE, K 16:30-17:25
16:45
17:00
17:15

Keskmine saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:30
Noored 1
Dolores-Carina Sütt
18:30 - 19:25
Noored 1E 18:30-19:25 K 19:45-20:40
18:45
19:00
19:15

Väike saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
20:45
21:00
21:15
21:30

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
10:00
Kandelina rütmid
Krista Majak
10:00 - 10:45
10:15
10:30

Suur saal

No events available!
Teisipäev
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:00
Lastetants 1
Marit Männiste
15:00 - 15:55
Lastetants 1T 15:00-15:55 R 15:15-16:10
15:15
15:30
15:45
16:00
Lastetants 4
Kerstin Lõhmus
16:00 - 16:55
Lastetants 4T 16:00-16:55 N 15:30-16:25
Lastetants 3
Marit Männiste
16:00 - 16:55
Lastetants 3T 16:00-16:55 N 15:15-16:10
16:15
16:30
16:45
17:00
Sünnitusjärgne treening
Anne Välja
17:00 - 17:55
Tantsuklass 3
Kerstin Lõhmus
17:00 - 17:55
Tantsuklass 3T 17:00-19:10 N 16:30-17:25
Noored 2
Marit Männiste
17:00 - 17:55
Noored 2T 17:00-17:55 R 17:45-18:40
17:15
17:30
Tantsu- ja liikumismängud
Maive Mõttus
17:30 - 17:55
17:45
18:00
Rasedate võimlemine
Anne Välja
18:00 - 18:55
Rasedate võimlemineT 18:00-18:55
Hiphop eliit
Kerstin Lõhmus
18:00 - 19:10
Hiphop eliitT 18:00-19:10 N 18:30-19:25
Zumba
Sandra Viljumson
18:00 - 18:55
ZumbaE, N 18.15-19.10 T 18.00-18.55
18:15
Tantsuklass 3
Greetel Joanna Võrk
18:15 - 19:10
Tantsuklass 3T 17:00-19:10 N 16:30-17:25
18:30
18:45
19:00
19:15
Noored hiphop
Hanna-Liina Koddanipork
19:15 - 20:10
Noored hiphopT 19:15-20:10 R 17:15-18:10
Täiskasvanute showgrupp
Marit Männiste
19:15 - 20:10
Täiskasvanute showgruppT 19.15-20.10 N 19.15-20.10
Tantsutehnika
Greetel Joanna Võrk
19:15 - 20:10
19:30
Ladies Latin
Kertu Valjala
19:30 - 20:40
Ladies LatinT, N 19:30 - 20:40
19:45
20:00
20:15
20:30
Seltskonnatantsu jätkukursus
Pihel Hunt ja Oliver Hannus
20:30 - 21:40
20:45
21:00
21:15
21:30

Väike saal

Keskmine saal

Suur saal

Katusesaal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:00
Lastetants 1
Marit Männiste
15:00 - 15:55
Lastetants 1T 15:00-15:55 R 15:15-16:10
15:15
15:30
15:45

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:00
Hiphop eliit
Kerstin Lõhmus
18:00 - 19:10
Hiphop eliitT 18:00-19:10 N 18:30-19:25
18:15
18:30
18:45
19:00

Keskmine saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:00
Tantsuklass 3
Kerstin Lõhmus
17:00 - 17:55
Tantsuklass 3T 17:00-19:10 N 16:30-17:25
17:15
17:30
17:45
18:15
Tantsuklass 3
Greetel Joanna Võrk
18:15 - 19:10
Tantsuklass 3T 17:00-19:10 N 16:30-17:25
18:30
18:45
19:00

Keskmine saal

Katusesaal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:00
Noored 2
Marit Männiste
17:00 - 17:55
Noored 2T 17:00-17:55 R 17:45-18:40
17:15
17:30
17:45

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:30
Ladies Latin
Kertu Valjala
19:30 - 20:40
Ladies LatinT, N 19:30 - 20:40
19:45
20:00
20:15
20:30

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:15
Täiskasvanute showgrupp
Marit Männiste
19:15 - 20:10
Täiskasvanute showgruppT 19.15-20.10 N 19.15-20.10
19:30
19:45
20:00

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:30
Tantsu- ja liikumismängud
Maive Mõttus
17:30 - 17:55
17:45

Katusesaal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:00
Sünnitusjärgne treening
Anne Välja
17:00 - 17:55
17:15
17:30
17:45

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:00
Rasedate võimlemine
Anne Välja
18:00 - 18:55
Rasedate võimlemineT 18:00-18:55
18:15
18:30
18:45

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:00
Lastetants 3
Marit Männiste
16:00 - 16:55
Lastetants 3T 16:00-16:55 N 15:15-16:10
16:15
16:30
16:45

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:15
Tantsutehnika
Greetel Joanna Võrk
19:15 - 20:10
19:30
19:45
20:00

Katusesaal

No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:00
Zumba
Sandra Viljumson
18:00 - 18:55
ZumbaE, N 18.15-19.10 T 18.00-18.55
18:15
18:30
18:45

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:00
Lastetants 4
Kerstin Lõhmus
16:00 - 16:55
Lastetants 4T 16:00-16:55 N 15:30-16:25
16:15
16:30
16:45

Keskmine saal

  • Lastetants 4
    16:00 - 16:55
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:15
Noored hiphop
Hanna-Liina Koddanipork
19:15 - 20:10
Noored hiphopT 19:15-20:10 R 17:15-18:10
19:30
19:45
20:00

Väike saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
20:30
Seltskonnatantsu jätkukursus
Pihel Hunt ja Oliver Hannus
20:30 - 21:40
20:45
21:00
21:15
21:30

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No events available!
Kolmapäev
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:30
Tantsuklass 4
Kerstin Lõhmus/Maris Kahre
15:30 - 16:25
Tantsuklass 4E 17:00-17:55 K 15:30-16:25 N 16:15-17:10
15:45
16:00
Disco
Marit Männiste
16:00 - 17:10
DiscoK 16:00-17:10 R 16:15 -17:10
16:15
16:30
Eelkool 4
Maris Kahre
16:30 - 17:10
Tantsuklass 2
Kerstin Lõhmus/Maarja Pruuli
16:30 - 17:40
Tantsuklass 2E 17:15-19:10 K 16:30-17:40
Breiktants
Roland Gorkin
16:30 - 17:25
BreiktantsE, K 16:30-17:25
16:45
17:00
17:15
Eelkool 1
Marit Männiste
17:15 - 17:55
Eelkool 1K, R 17:15-17:55
Pilates Fit
Kati Hensen
17:15 - 18:10
Pilates FitE 17.30-18.25 K 17.15-18.10
17:30
17:45
Üldfüüsiline TK2, TK3
Hanna-Liina Koddanipork
17:45 - 18:40
Lastetants 2
Dolores-Carina Sütt
17:45 - 18:40
Lastetants 2E 17:30-18:25 K 17:45-18:40
18:00
Lastetants 5
Marit Männiste
18:00 - 18:55
Lastetants 5K 18:00-18:55 N 17:30-18:25
18:15
Contemporary & jazz eliit
Maris Kahre
18:15 - 19:40
Contemporary & jazz eliitK 18:15-19:40 R 18:00-19:25
18:30
18:45
STRONG by Zumba
Deana Mikkel
18:45 - 19:40
19:00
Suveks Trimmi
Krista Majak
19:00 - 19:45
Suveks Trimmi4.aprill - 23.mai
Freestyle
Martin Tomson
19:10 - 20:30
19:15
19:30
19:45
Noored 1
Maris Kahre
19:45 - 20:40
Noored 1E 18:30-19:25 K 19:45-20:40
Tantsuklass 1
Marlen Timm/Marit Männiste
19:45 - 20:40
Tantsuklass 1E 19:30-20:25 K 19:45-20:40 N 17:15-18:10
Seltskonnatantsu hobigrupp
Hardi Rikand ja Pihel Hunt
19:45 - 21:15
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00

Väike saal

Keskmine saal

Suur saal

Katusesaal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:30
Tantsuklass 4
Kerstin Lõhmus/Maris Kahre
15:30 - 16:25
Tantsuklass 4E 17:00-17:55 K 15:30-16:25 N 16:15-17:10
15:45
16:00
16:15

Keskmine saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:45
Seltskonnatantsu hobigrupp
Hardi Rikand ja Pihel Hunt
19:45 - 21:15
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00

Suur saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:15
Contemporary & jazz eliit
Maris Kahre
18:15 - 19:40
Contemporary & jazz eliitK 18:15-19:40 R 18:00-19:25
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:45
Lastetants 2
Dolores-Carina Sütt
17:45 - 18:40
Lastetants 2E 17:30-18:25 K 17:45-18:40
18:00
18:15
18:30

Katusesaal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Pilates Fit
Kati Hensen
17:15 - 18:10
Pilates FitE 17.30-18.25 K 17.15-18.10
17:30
17:45
18:00

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:30
Eelkool 4
Maris Kahre
16:30 - 17:10
16:45
17:00

Väike saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Eelkool 1
Marit Männiste
17:15 - 17:55
Eelkool 1K, R 17:15-17:55
17:30
17:45

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:00
Disco
Marit Männiste
16:00 - 17:10
DiscoK 16:00-17:10 R 16:15 -17:10
16:15
16:30
16:45
17:00

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:00
Freestyle
Martin Tomson
19:10 - 20:30
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Katusesaal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:30
Tantsuklass 2
Kerstin Lõhmus/Maarja Pruuli
16:30 - 17:40
Tantsuklass 2E 17:15-19:10 K 16:30-17:40
16:45
17:00
17:15
17:30

Keskmine saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:45
Tantsuklass 1
Marlen Timm/Marit Männiste
19:45 - 20:40
Tantsuklass 1E 19:30-20:25 K 19:45-20:40 N 17:15-18:10
20:00
20:15
20:30

Keskmine saal

  • Tantsuklass 1
    19:45 - 20:40
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:30
Breiktants
Roland Gorkin
16:30 - 17:25
BreiktantsE, K 16:30-17:25
16:45
17:00
17:15

Katusesaal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:45
Noored 1
Maris Kahre
19:45 - 20:40
Noored 1E 18:30-19:25 K 19:45-20:40
20:00
20:15
20:30

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:45
Üldfüüsiline TK2, TK3
Hanna-Liina Koddanipork
17:45 - 18:40
18:00
18:15
18:30

Keskmine saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:00
Lastetants 5
Marit Männiste
18:00 - 18:55
Lastetants 5K 18:00-18:55 N 17:30-18:25
18:15
18:30
18:45

Väike saal

  • Lastetants 5
    18:00 - 18:55
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:45
STRONG by Zumba
Deana Mikkel
18:45 - 19:40
19:00
19:15
19:30

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:00
Suveks Trimmi
Krista Majak
19:00 - 19:45
Suveks Trimmi4.aprill - 23.mai
19:15
19:30

Väike saal

No events available!
Neljapäev
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:15
Lastetants 3
Maris Kahre
15:15 - 16:10
Lastetants 3T 16:00-16:55 N 15:15-16:10
15:30
Lastetants 4
Kerstin Lõhmus
15:30 - 16:25
Lastetants 4T 16:00-16:55 N 15:30-16:25
15:45
16:00
16:15
Tantsuklass 4
Maris Kahre
16:15 - 17:10
Tantsuklass 4E 17:00-17:55 K 15:30-16:25 N 16:15-17:10
16:30
Tantsuklass 3
Kerstin Lõhmus
16:30 - 17:25
Tantsuklass 3T 17:00-19:10 N 16:30-17:25
16:45
Eelkool 2
Kadi-Liis Kuum
16:45 - 17:25
Eelkool 2E, N 16:45-17:25
17:00
17:15
Tantsuklass 1
Marit Männiste
17:15 - 18:10
Tantsuklass 1E 19:30-20:25 K 19:45-20:40 N 17:15-18:10
Noored hiphop
Marlen Timm
17:15 - 18:10
Noored hiphopT 19:15-20:10 R 17:15-18:10
17:30
Eelkool poisid
Kerstin Lõhmus/Bertram Sargla
17:30 - 18:10
Lastetants 5
Marit Männiste
17:30 - 18:25
Lastetants 5K 18:00-18:55 N 17:30-18:25
17:45
18:00
18:15
Hiphop algajad
Maarja Pruuli
18:15 - 19:10
Zumba
Keiu Odras
18:15 - 19:10
ZumbaE, N 18.15-19.10 T 18.00-18.55
Klassikaline ballett
Marianne Männi
18:15 - 19:10
18:30
Hiphop eliit
Kerstin Lõhmus
18:30 - 19:25
Hiphop eliitT 18:00-19:10 N 18:30-19:25
18:45
19:00
19:15
Täiskasvanute showgrupp
Marit Männiste
19:15 - 20:10
Täiskasvanute showgruppT 19.15-20.10 N 19.15-20.10
YogaFunc
Lisanne Meristo
19:15 - 20:10
19:30
Ladies Latin
Kertu Valjala
19:30 - 20:40
Ladies LatinT, N 19:30 - 20:40
Street dance show eliit
Maarja Pruuli
19:30 - 20:40
Street dance show eliitE 19:30-20:45 N 19:30-20:40
19:45
20:00
20:15
20:30

Väike saal

Keskmine saal

Suur saal

Katusesaal

No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:30
Street dance show eliit
Maarja Pruuli
19:30 - 20:40
Street dance show eliitE 19:30-20:45 N 19:30-20:40
19:45
20:00
20:15
20:30

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:15
Tantsuklass 4
Maris Kahre
16:15 - 17:10
Tantsuklass 4E 17:00-17:55 K 15:30-16:25 N 16:15-17:10
16:30
16:45
17:00

Suur saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:30
Hiphop eliit
Kerstin Lõhmus
18:30 - 19:25
Hiphop eliitT 18:00-19:10 N 18:30-19:25
18:45
19:00
19:15

Keskmine saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:30
Tantsuklass 3
Kerstin Lõhmus
16:30 - 17:25
Tantsuklass 3T 17:00-19:10 N 16:30-17:25
16:45
17:00
17:15

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:15
Hiphop algajad
Maarja Pruuli
18:15 - 19:10
18:30
18:45
19:00

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:30
Ladies Latin
Kertu Valjala
19:30 - 20:40
Ladies LatinT, N 19:30 - 20:40
19:45
20:00
20:15
20:30

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:15
Täiskasvanute showgrupp
Marit Männiste
19:15 - 20:10
Täiskasvanute showgruppT 19.15-20.10 N 19.15-20.10
19:30
19:45
20:00

Väike saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:15
Lastetants 3
Maris Kahre
15:15 - 16:10
Lastetants 3T 16:00-16:55 N 15:15-16:10
15:30
15:45
16:00

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:45
Eelkool 2
Kadi-Liis Kuum
16:45 - 17:25
Eelkool 2E, N 16:45-17:25
17:00
17:15

Väike saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:15
Zumba
Keiu Odras
18:15 - 19:10
ZumbaE, N 18.15-19.10 T 18.00-18.55
18:30
18:45
19:00

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Tantsuklass 1
Marit Männiste
17:15 - 18:10
Tantsuklass 1E 19:30-20:25 K 19:45-20:40 N 17:15-18:10
17:30
17:45
18:00

Suur saal

  • Tantsuklass 1
    17:15 - 18:10
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:30
Lastetants 4
Kerstin Lõhmus
15:30 - 16:25
Lastetants 4T 16:00-16:55 N 15:30-16:25
15:45
16:00
16:15

Väike saal

  • Lastetants 4
    15:30 - 16:25
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Noored hiphop
Marlen Timm
17:15 - 18:10
Noored hiphopT 19:15-20:10 R 17:15-18:10
17:30
17:45
18:00

Katusesaal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:15
Klassikaline ballett
Marianne Männi
18:15 - 19:10
18:30
18:45
19:00

Katusesaal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:30
Eelkool poisid
Kerstin Lõhmus/Bertram Sargla
17:30 - 18:10
17:45
18:00

Väike saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:30
Lastetants 5
Marit Männiste
17:30 - 18:25
Lastetants 5K 18:00-18:55 N 17:30-18:25
17:45
18:00
18:15

Keskmine saal

  • Lastetants 5
    17:30 - 18:25
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
19:15
YogaFunc
Lisanne Meristo
19:15 - 20:10
19:30
19:45
20:00

Katusesaal

No event hours available!
No event hours available!
No events available!
Reede
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:15
Lastetants 1
Marit Männiste
15:15 - 16:10
Lastetants 1T 15:00-15:55 R 15:15-16:10
15:30
Noored 3
Kadi-Liis Kuum
15:30 - 16:25
Noored 3E 15:45-16:40 R 15:30-16:25
15:45
16:00
16:15
Disco
Marit Männiste
16:15 - 17:10
DiscoK 16:00-17:10 R 16:15 -17:10
16:30
16:45
17:00
17:15
Eelkool 3
Dolores-Carina Sütt
17:15 - 17:55
Eelkool 1
Marit Männiste
17:15 - 17:55
Eelkool 1K, R 17:15-17:55
17:30
17:45
Noored 2
Hanna-Liina Koddanipork
17:45 - 18:40
Noored 2T 17:00-17:55 R 17:45-18:40
18:00
Contemporary & jazz eliit
Maris Kahre
18:00 - 19:25
Contemporary & jazz eliitK 18:15-19:40 R 18:00-19:25
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Väike saal

Keskmine saal

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:15
Lastetants 1
Marit Männiste
15:15 - 16:10
Lastetants 1T 15:00-15:55 R 15:15-16:10
15:30
15:45
16:00

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
18:00
Contemporary & jazz eliit
Maris Kahre
18:00 - 19:25
Contemporary & jazz eliitK 18:15-19:40 R 18:00-19:25
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Suur saal

No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
15:30
Noored 3
Kadi-Liis Kuum
15:30 - 16:25
Noored 3E 15:45-16:40 R 15:30-16:25
15:45
16:00
16:15

Keskmine saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:45
Noored 2
Hanna-Liina Koddanipork
17:45 - 18:40
Noored 2T 17:00-17:55 R 17:45-18:40
18:00
18:15
18:30

Keskmine saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Eelkool 3
Dolores-Carina Sütt
17:15 - 17:55
17:30
17:45

Väike saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
17:15
Eelkool 1
Marit Männiste
17:15 - 17:55
Eelkool 1K, R 17:15-17:55
17:30
17:45

Suur saal

Väike saal Keskmine saal Suur saal Katusesaal
16:15
Disco
Marit Männiste
16:15 - 17:10
DiscoK 16:00-17:10 R 16:15 -17:10
16:30
16:45
17:00

Suur saal

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No events available!
Laupäev
  • Sündmused
  • Workshopid
  • Koolitused
  • Loengud
  • Sünnipäevad
Pühapäev
  • Sündmused
  • Workshopid
  • Koolitused
  • Loengud
  • Sünnipäevad