Meil on suur rõõm teatada, et Tähtvere Tantsukeskuse suvelaager 2016 toimub juuli viimasel nädalal meile armsaks saanud Retla koolimajas / Oisu rahvamajas!

24.-30. juuli – täispikk vahetus 7 päeva (vanematele tantsijatele – tantsijad, kes lähevad sügisest 4. klassi ja vanemad)
27.-30. juuli – lühendatud vahetus 4 päeva (noorematele tantsijatele – 1.-3. klassis kooliteed alustavad tantsuhuvilised – sügis 2016 seisuga)

Laagrisse on oodatud Tähtvere Tantsukeskuse praegused ning ka tulevased tantsijad, kes soovivad veeta parima ning lõbusaima nädala suve jooksul! Aktiivsed päevad sisaldavad palju tantsutreeninguid, loenguid, külalistreenerite workshoppe, ülelaagrilisi võistlusi ja meeskonnamänge ning õhtuseid meelelahutusüritusi.

Tutvutakse paljude erinevate tantsustiilidega, lisaks tantsule arendatakse loovust, üldfüüsilist vormi, meeskonnatööd ning nauditakse üheskoos lõbusat seltskonda.

Laagri orienteeruv päevakava:
8.15 – äratus
8.25 – silmad lahti! värskendav jooksuring või lõbus virgutusvõimlemine
9.00 – hommikusöök
10.30/11.00 – I hommikune loeng/treening
12.00 – II hommikune loeng/treening
14.00 – lõunasöök
vaikne tund – siesta
16.00 – pärastlõunane loeng/treening
17.15 – ülelaagrilised meeskondlikud üritused
19.00 – õhtusöök
19.30 – ettevalmistused õhtuseks ürituseks
20.30 – õhtuse meelelahutusürituse algus
õhtune juturing
23.00 – öörahu
Programmis võib toimuda muudatusi

Loengud/treeningud toimuvad vanuse ja taseme kaupa jaotatud gruppides. Nooremate treeningud on lühemad ja maht väiksem, treeningud vähem intensiivsemad ja rohkem meelelahutuslikumad.
Meeskondlikud mängud ja ülelaagrilised meelelahutuslikud üritused toimuvad gruppides, kus on ühised tegevused erinevatel vanustel segamini ehk õpime üksteist kõik paremini tundma!

Majutus toimub Retla koolimaja klassiruumides, tantsutreeningud kooli võimlas ja saalides, Oisu rahvamaja saalides ning ilusate ilmadega ka värske õhu käes.

Erinevad treeningud: erinevad koreograafiad ja stiilide tutvustused, tantsutehnika, üldfüüsilised tunnid ja loengud.

Laagri hind:
7-päevase vahetuse korral – 134€
4-päevase vahetuse korral – 84€
Võimalik on tasuda kas ühes, kahes või kolmes osas (märkida registreerimisvormis).

NB! Kallis tantsukeskuse tantsija, kes hooajal 2015/2016 osaled treeningutes. Kui oled olnud tubli ja püüdlik ning tahaksid laagrist väga osa saada, kuid laagritasu käib üle jõu – palun võta meiega ühendust. Usume, et leiame lahenduse!

Hinnas sisaldub:
Majutus ja pesemisvõimalus koolimaja ruumides
Kolm toidukorda päevas
Laagri programm: tantsutreeningud, loengud, külalistreenerid, meelelahutuslikud üritused
Kogenud juhendajad
Vajalik inventar ning vahendid

Täpsem informatsioon päevakava, laagrisse kaasavõtmiseks vajalike asjade ning tegevuste kohta edastatakse laagrilisteni enne laagri toimumist!
Küsimuste korral – info@tartutants.ee

Tuleb meeleolukas ja unustamatu tantsulaager!

No Fields Found.

Kui kellelgi on eripärasid/piiranguid toitumise, treeningute, magamise vms osas, palume seda kindlasti lisainformatsiooni väljas kirjutada!

Vaata ka eelmiste laagrite meenutusi: