Tähtvere Tantsukeskuse suvelaager 2020 tuleb esmakordselt ja ainulaadselt Tartus – meie oma tantsukeskuse ruumides ning kaasates ka Tartu linna põnevaid võimalusi ja kohti! Palju erinevaid tantsutreeninguid ja ägedaid õhtuseid üritusi!

Suvelaager toimub 3.-7. augustil. Oodatud on tantsijad alates 1. klassist kuni ülikooliealisteni. Järgime riiklikke suuniseid ning laagrikohtade arv on piiratud.

Registreerumine on avatud 6. juuli kell 14:00 kuni 20. juuli kell 14:00 või kuni kohti jätkub.

Aktiivsed päevad sisaldavad erinevaid tantsutreeninguid/loenguid ja külalistreenerite workshoppe ning põnevaid õhtuseid üritusi battle´st vestlusringideni. Päevad kestavad u kell 10:00-20/21:00. Ööbimine toimub kodudes.

  • Näited senistest treeningutest: hip-hop, contemporary, dancehall, vogue, jazz, eesti tants, showtants, urban koreograafia, ladina tantsud, meeskondlikud jõutreeningud, tantsutehnika, akrobaatika jne
  • Näited senistest tegevustest: meeskonnamängud, tantsuteemalised viktoriinid, teemapeod, soengute ja lavagrimmi koolitus, toitumisloengud, filmiõhtud, nerfi-võistlused, vestlusringid tantsuõpetajate ja teiste tantsuspetsialistidega, muusikute ja mustkunstnike külastused jne

Treeningud toimuvad vanuse ja taseme kaupa jaotatud gruppides.

Laagri hinnas sisaldub:

  • 5 päeva laagri programmi: tantsutreeningud/loengud, meelelahutuslikud üritused, videograaf, Tartu linna erinevad atraktsioonid
  • Kogenud juhendajad Tähtvere Tantsukeskusest ja väljaspoolt
  • Ruumide kasutus Tähtvere Tantsu- ja Tennisekeskuses
  • Vajalik inventar ning vahendid
  • 5 päeval mõnus lõunasöök, mis tuuakse tantsukeskusesse kohapeale – valikuline, täpsem info saadetakse registreerunutele

Laagri hind:

Laagri kogumaksumus jääb vahemikku 60-100€ (sh broneerimistasu). Oleme esitanud taotluse riigipoolse suvise huvitegevuse toetuse saamiseks, et võimaldada osalejatele võimalikult soodsat hinda ning kvaliteetset laagriprogrammi. Täpsema info saadame registreerunute e-mailile esimesel võimalusel.

Palume arvestada, et broneerimistasu (sisaldub laagri hinnas) alates registreeringu tegemisest on 30€ ning ei ole tagastatav. Teatades laagrist loobumisest pärast 27. juulit kuulub tasumisele 100% osalustasust, kuna vastavalt registreerunud tantsijate arvule planeeritakse kulutused külalistreeneritele, õhtustele üritustele jne. 100% osalustasu nõue ei kehti, kui registreerija leiab endale asendusosaleja või leidub uus huviline ootejärjekorrast.

Tasumine toimub arve alusel, mille saadame pärast registreerimistähtaja lõppu. Laagris osalemise eelduseks on laagritasu tasumine hiljemalt 2. augustiks.

Kui oled suur laagrihuviline, kuid eriolukorrast tulenevalt on majanduslik olukord keeruline, palun võta ühendust info@tartutants.ee ning leiame lahenduse.

REGISTREERIMISLINK: https://tartutants.ee/toode/suvelaager-2020/

Kui kohad on täitunud, on võimalik registreerida ootejärjekorda. Eelisjärjekorras toimub registreerimine Tähtvere Tantsukeskuse praegustele liikmetele. Vabade kohtade olemasolul on oodatud ka uued huvilised (palume kirjutada info@tartutants.ee).

Lõplik infokiri laagri kohta saadetakse registreerunutele juuli viimasel nädalal.
Küsimuste korral palume kirjutada info@tartutants.ee.

Laager on aastate jooksul kujunenud üheks oodatuimaks tantsusündmuseks, kus kokku saavad arendavad treeningud ja lõbusad hetked koos kaaslastega. Oleme näinud, et laager toob tantsijates välja uusi oskusi, kiire arengu, annab inspiratsiooni ja sõlmib uusi sõprussuhteid.
Ootame teid pikisilmi!

Vaata ka eelmiste laagrite meenutusi: