Elina Gorelašvili

Elina Lõhmus

Elina Gorelašvili

Elina on tegelenud tantsimise ja võimlemisega juba lapsepõlvest alates.

Võimlejana on kuulunud Eesti koondvõistkonda rühmvõimlemises ning saavutanud kõrgeid tulemusi nii Eesti Meistrivõistlustel kui erinevatel tiitlivõistlustel maailmas.

Kunagiste TÜ/ROCK tantsutüdrukute gruppi kuuludes on osalenud paljudes erinevates showprogrammides nii Eestis kui väljaspool, sealhulgas näiteks Vanemuise suvelavastuses „RUJA“ ning teatri NO99 suurprojektis “Ühtne Eesti suurkogu”.

Treeneritööd alustas Elina 2005. aastal. Hetkel töötab nii võistlusvõimlemise kui tantsutreenerina, samuti koreograafina, luues võistluskavu paljudele rühmadele üle Eesti.

Suurimad saavutused tantsutreenerina: erinevate nii Eestis kui väljaspool toimuvate festival-võistluste võidukavade autor ja juhendaja (näiteks festivalid Gymnafest, Koolitants, Kuldne Karikas, Dance Revolution, European Cup jm); Eestimaa võimlemispeo “Hingelind” eliitvõimlejate liigijuht.

Treenerina on mitmel korral pälvinud isikliku tunnustuse Eesti Võimlemisliidu poolt „Huvitavate kava-kompositsioonide“ kui ka „Parima kompositsiooniga kava“ eest, samuti mitmed eriauhinnad festivalilt “Koolitants“.

Elina on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia erialal. Omab EKR_7. kutsetaset võimlemistreenerina. On läbinud arvukalt Tartu Ülikooli, Tallinna Ülikooli ja Eesti Võimlemisliidu poolt korraldatud täiendkoolitusi ning osalenud paljudes töötubades valdavalt jazzi, contemporary ja showtantsu stiilides.

Elina armastab oma tööd, peab end loominguliseks inimeseks ning leiab, et treenerina on hea võimalus tantsuarmastust, teadmisi ja loomingut ühendades innustada teisigi huvilisi alaga tegelema.