Kadi-Liis Kuum

Kadi-Liis on 18-aastane Tartust pärit neiu, kes alustab tööd noortreenerina. Kohusetundlik tütarlaps on edukate kooliõpingute kõrvalt leidnud alati aega spordiks – olgu selleks iluvõimlemine või tantsimine. Esimesed võimlemisharjutused tegi Kadi-Liis 4-aastaselt võimlemisklubis Janika. Antud kollektiivis võimles ta järgmised 12 aastat peamiselt rühmvõimlejana, omandades hea painduvuse, tehnika ning oskuse töötada koos rühmakaaslaste ning mitmete treeneritega. Paralleelselt võimlemisega tantsis Kadi-Liis Shaté tantsukoolis 5 aastat. Nii tutvus ta tantsumaailmaga, kus kogus kogemusi tantsides nii üksi kui ka grupis, nii Eestis kui ka välismaal. Pärast Shaté tantsukooli jätkas ta 3 aastat tantsimisega VK Janika tantsurühmas. Seal olid peamisteks tantsustiilideks show, jazz ja contemporary.

Tähtvere Tantsukeskusesse leidis Kadi-Liis tee sõprade kaudu. 2014. aastal läbis ta edukalt katsed ning sai osaks Tähtperest. Siin on Kadi-Liis tegelenud mitmete stiilidega – hiphop, show, street, contemporary. Tantsijana tahab ta ennast alati võimalikult mitmekülgselt edasi arendada, kuid kõige kodusemalt tunneb end show ja contemporary stiile tantsides.

Erinevate gruppidega on Kadi-Liis edukalt võistlenud paljudel Eesti võistlustel (Kuldne Karikas, EDO, Koolitants, Gymnafest, jne) ning ka mitmel välisvõistlusel. Üksinda võisteldes peab ta aga seni meeldejäävaimaks saavutuseks pääsemist Koolitantsu suvelavastusse aastal 2015.