Kalver Kaseorg

Kalveril oli tantsimisega esimene kokkupuude aastatel 2009-2010. Tähtvere Tantsukeskusega liitus ta tantsijana aastal 2017, ning tantsuõpetaja kohale asus aastal 2020. Põhiline stiil ja fookus on hiphopil (nii koreograafia kui freestyle).
Kalver on osalenud tantsijana mitmetel võistlustel nii Eestis kui välismaal ja käinud end arendamas mitmetes rahvusvahelistes laagrites (nt Fair Play Dance camp, Doza Camp, Ibiza Danza Platform, You Can Do It Dance Camp), ning pidevalt ka Eestisisestes laagrites.

Kalver on olnud koreograafi- ja tantsijarollis mitmes teleprojektis (Eesti Otsib Superstaari, Tantsud Tähtedega, Eesti Laul), lavastuses (“Muutus”- tantsija; “Connection” – tantsija/kaaskoreograaf; “Gutenberg” – koreograaf jpt..). Lisaks on ta olnud ka peakoreograaf ja tantsija Trad Attacki ühel suurimal kontserdil Tartu Laululaval “Make Your Move”)

Kalveri tavaline päev sisaldab ühte kohvi, palju loomingulist mõtlemist ning saalis erinevate koreograafiate loomist. Ta tegeleb tantsu kõrvalt ka videograafiaga, ning võtab üles ja teeb valmis Tähtvere Tantsukeskuse enamik videosid. Kui Kalver parasjagu ise ei tantsi, videosid ei tee või koreograafiat/lavastust ei loo, siis vaatab ta Youtube portaalis kuidas teised tantsivad. Talle meeldib sõprade ja perega aega veeta, ning rääkida tantsust ja tantsimisest. Peale tantsu (vahepeal filmimise) tal muu jaoks väga aega ei ole 🙂