Kalver Kaseorg

Kalver puutus tantsimisega esimest korda kokku aastatel 2008-2009, kui avastas stiili Melbourne Shuffle. Sealt aitas edasi vana hea Youtube, kust leidis väga vingeid tantsijaid, keda vaadates sai inspiratsiooni veelgi edasi areneda.
Põhistiiliks kujunes Hip-Hop ja tegeles pikalt ainult freestyle’iga. Tähtvere perega liitus 2017. aasta sügisel ja 2020. aasta sügisest on siin nüüd ka tantsuõpetaja.
Ta on osalenud mitmetel workshoppidel üle Eesti, käinud end arendamas Poolas Fair Play Dance Campis maailmakuulsate koreograafide käe all, osalenud mitmetel võistlustel ja battle’itel, kus on saavutanud ka mitmeid poodiumikohti. Samuti on olnud üks koreograafidest Johanna Eendra loole “Miks sa teed nii?” millega esines ka 2019. aastal Eesti Laulul.
Kalver on täielikult pühendunud freestyle’i tantsimisele ja koreograafiate loomisele ning loomulikult nüüd ka õpitud teadmiste ja oskuste edasi andmisele Tähtvere Tantsukeskuses.
Teda on nii kaugele aidanud kirg tantsimise vastu, enesedistsipliin, meelekindlus, usk iseendasse ja loomulikult ka samal teekonnal olevad sõbrad. Ta peab vajalikuks pidevalt astuda oma mugavustsoonist välja, võtta ette uusi väljakutseid ja astuda vastu oma hirmudele.
Kalver usub, et igal inimesel on piiramatu potentsiaal ja see on igaühe enda teha, kuhu ta joone tõmbab.