Kerstin Lõhmus

Kerstin on 2006. aastal Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia poolt diplomeeritud tantsuõpetaja ja tantsija.

Ta on tegelenud mitmete erinevate tantsustiilidega: võistlustants, showtants, hip-hop, moderntants, jazz, kaasaegnetants, klassikaline ballett jne . Lisaks sellele on ta harrastanud 4 aastat iluvõimlemist, osalenud erinevates projektides, workshopidel ja meistriklassides nii Eestis kui ka välismaal. Edukalt osalenud IDO (Internatsional Dance Organisation) EM ja MM võistlustel (nii sooloartisti, rühmatantsija, kui ka koreograaf-lavastajana) saavutades nii esimesi, teisi, kui ka kolmandaid kohti, sealhulgas ka maailmameistritiitli.

Kerstin on edukalt juhendanud noori tantsijaid Koolitantsu festivalil. Ta on olnud treener ja koreograaf mitmetele tantsustuudiotele ja –koolidele (Semiir, Shate, RN Stuudio). Hetkel tegev DanceAct Tantsustuudio ja Tähtvere Tantsukeskuse treenerina.

Viimase aja suurimaks ja raskeimaks võiduks peab Kerstin IDO rahvusvahelise kohtuniku litsentsi omandamist, mis ühena vähestest eestlastest, võimaldab Kerstinil käia rahvusvaheliste võistluste kohtunikuks üle terve maailma.

„Tantsu tuleb armastada, siis tants armastab sind vastu!“