Kadri Jukk

Kadri on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ja omab EOK treenerikutse (Eesti Kutsekvalifikatsiooniraamistik) 5. taset.

Esimesed kokkupuuted võimlemise ja tantsumaailmaga jäävad juba 6. eluaastasse. Nüüdseks on ta tegelenud ilu-ja rühmvõimlemisega kokku ligi 20 aastat. Nende aastate jooksul on kokku kogutud mitmeid Eesti meistritiitleid ja täiskomplekt (kuld, hõbe ja pronks) maailmameistrivõistluste medaleid rühmvõimlemises.

2013 aastal kutsuti Kadri Tartu võimlemispeo lavastusgrupi liikmeks ja oli ka liigikavade autor. Liigijuht, kava autor ja lavastusgrupi liige oli Kadri ka 2016 aastal toimunud Eestimaa võimlemispeol Hingelind. Plaanid on tehtud ka 2017 aasta suveks, mil toimub IIX Noorte laulu-ja tantsupidu “Mina jään”, kus väikeste võimlejate liigikava „Sügisootus“ üheks autoriks on Kadri.

Samaaegselt võimlemisega õnnestus 10 aastat kuuluda Tartu Rocki korvpallimeeskonna tantsutüdrukute ridadesse. Südamesse pugenud võimlemine ja tants saadavad Kadrit töiste tegemiste näol siiani. Olles liikumisõpetaja, treener ja kavade looja saab võimlemise ja tantsu ülipõnevat maailma tutvustada ka lastele. Need kaks ala täiendavad ja täiustavad üksteist väga sobivalt ja annavad võimalusi huvitatavateks treeninguteks, kavade ideedeks, esinemisteks ja milleks kõigeks veel…