Täiskasvanute showgrupp

Toimumisajad

E 18:45-19:55 (väike saal)

K 18:15-19:25 (keskmine saal)

Üldinfo

Kellele on treening mõeldud?
Tunniga võivad liituda kõik, kes tunnevad, et tants võiks olla osaks nende nädalarutiinist. Kuna tegemist on esinemisrühmaga, siis ootame eelkõige neid, kel juba on varasem tantsukogemus. Kui siiski tunned, et tahe õppida ja tantsida koos edasijõudnute grupiga on suur, siis julgustame kindlasti ühendust võtma! Julge pealehakkamine on pool võitu!

Miks peaks tunniga liituma?
Põhjuseid, miks tants on parimaks hobiks, on palju – tunnis on meeleolukas muusika, arendame koordinatsiooni ja rütmitaju, parandame füüsilist vormi, treenime võhma ja vastupidavust ning toodame tantsides kõvasti õnnehormoone. Täiskasvanute showgrupp on kõigile, kes on huvitatud tantsimisest ning enese arendamisest läbi tantsu.

Mida tunnis tehakse?
Tundides keskendutakse nii koreograafia õppimisele kui ka keha üldisele arendamisele.
Tund algab soojendusega, milles tantsulise liikumise ja venitusharjutuste abil saadakse keha käima. Tunni põhiosa keskendub tantsu õppimisele, kordamisele, harjutamisele ja parandamisele – kõigele sellele, mida üks lavanumbri valmimine nõuab. Samuti arendatakse tantsutehnikat – hüppeid, pöördeid, painduvust, tantsusammustikku, treenitakse võhma ja jõudu, arendatakse painduvust ehk luuakse paremad eeldused olla hea tantsija.

Täiskasvanute showgrupp – kõikidele, kes on huvitatud tantsimisest ning enese arendamisest läbi tantsu. Tule proovima! Oled uus huviline antud stiili juures, noorena tihedalt jalga keerutanud või aktiivne tantsufänn – usume, et meie treening suudab kõikides välja tuua sära silmades ning vahvad tantsusammud.

Tantsurõõm on kõige olulisem!