Treeningud 1.-9. klassile

Tantsukoolis väärtustatakse laste ja noorte tantsutahet ning suur rõhk on mitmekülgsel arengul, tantsurõõmul, tantsutehnika arendamisel ja väljendusoskustel, loomulikult ei puudu ka meeleolukad tantsukavad ja esinemised.

Kõige nooremad tantsijad alustavad Lastetantsu gruppidest, kus tehakse tutvust erinevate tantsustiilide, tantsutehnika baasi ning üldkehalise ettevalmistusega, tunnid on mängulised ning mitmekülgselt arendavad.

Noorte grupid on tublidele tantsuhuvilistele, kes soovivad tantsimisega tegeleda eelkõige hobi korras või arendada end edasiseks tantsuteeks. Noorte gruppides õpitakse tantsukavasid erinevates tantsustiilides, tegeletakse üldkehalise ettevalmistusega ning osaletakse vahvatel esinemistel ja üritustel.

Tantsuklasside tantsijad on töökad,  motiveeritud ja pühendunud tantsimisele kui ühele väga olulisele osale nende elust – treeningud on lõbusad, kuid intensiivsed, et luua tantsimiseks tugev baas. Tantsijad arenevad mitmekülgselt, et edaspidi osaleda eliitklasside tegevuses. Ennast käiakse proovile panemas ka erinevatel võistlustel ja festivalidel.

Lisaks on motiveeritud tantsijatel võimalik võtta lisatreeninguid (nt tantsutehnika, freestyle, disco), et end veelgi mitmekülgsemalt arendada.

Uuri gruppide kohta lähemalt grupi pildile klikkides.