Tantsuklass 2

Toimumisajad

E 17.00-18.10 (keskmine saal)

E 18.30-19.40 (katusesaal)

K 17.00-17.55 (keskmine saal)

N 17.30-18.25 (suur saal)

Üldinfo

Grupp on mõeldud noortele, kes soovivad tantsuga tõsisemalt tegeleda. Treenitakse kolm-neli korda nädalas erinevate treenerite juhendamisel, eesmärgiks on arendada end mitmekülgselt ning osaleda mitmetel esinemistel ja võistlustel.

Tantsuklassis tantsivad  7.-9. klassi tantsijad, kellel on suur huvi tantsimise ja erinevate tantsustiilide vastu. Põhistiilidena tegeletakse grupis showtantsu, jazzi ja hiphopiga. Lisaks koreograafiate õppimisele arendatakse tantsijale vajalikke oskusi nagu loovus, rütmitaju, painduvus jms. Tähelepanu pööratakse lavalisele julgusele ja särale ning oskusele töötada meeskonnana. Tunnid on mitmekesised, töökad ja lõbusad.

Tantsuklassi liikmetelt oodatakse suurt pühendumist ning kõikides treeningutes, esinemistel ja laagrites osalemist.

Saavutused

Estonian Dance Organization Pärnu Cup 2015 – I koht hiphop formation children (“Slide to the Left”, Kerstin Lõhmus”)

Estonian Dance Organization Tallinn Cup 2015 – I koht hiphop formation children (“Slide to the Left”, Kerstin Lõhmus”)

Tantsugestival “Kuldne Karikas 2015” – III koht showtantsude kategoorias (“Päevake aasal”, tantsu autor Elina Gorelašvili (end. Lõhmus))

Estonian Dance Organization Winter Cup 2014 – I koht hiphop formation children (“Slide to the Left”, Kerstin Lõhmus”)

Tantsufestival “Kuldne Karikas 2014” – III koht karaktertantsude kategoorias (“Hello, Buenos Aires!” , tantsu autor Elina Lõhmus)

Tantsufestival “Kuldne Karikas 2014” – IV koht showtantsude kategoorias (“Imeline võlukunst” , tantsu autor Elina Lõhmus)

Pildid ja videod