Suurepärased uudised!

Tähtvere Tantsukeskuse proovipäevadel käis kahel päeval kokku ligi 400 inimest vanuses 1-75 aastat. Tantsuisu oli entusiastlikel külalistel nii suur, et mitmel korral ei mahtunud huvilised saalidesse ära. Kokku toimus kolmes saalis 55 treeningut ning üllatusesinejatena astusid üles kümned tantsijad ja grupid. Äärmiselt mõnusa loomingulise õhkkonna lõid nii aktiivsed tantsijad kui ka meie sõbralikud ja hakkajad treenerid, kes tantsuhuvilistele erinevaid stiile ning koreograafiat tutvustasid. Eraldi mainimist väärib Capoeira trenn, kus harjutamine toimus brasiillasest juhendaja käe all, elava muusika ja laulu saatel.

Proovipäevadel end Tähtvere Tantsukeskuse meililisti kirja pannute vahel loositi välja kaks roheliste trennide 10x kaarti. Fortuuna tahtel osutusid võitjateks  Kristjan Keskpaik ja Anu Päll. Kodulehe küsitlusele vastanute vahel naeratas loosiõnn kolmele tantsuhuvilisele: Lenne Rähn, Piret Toome ja Maria Murumets. Kõigi võitjatega võetakse ühendust!

Lõpetuseks: Tähtvere Tantsukeskuse korraldusmeeskond, kõik tantsuhuvilised ja treenerid andsid endast parima ning tulemuseks oli suurepärane tantsunädalavahetus. Suur-suur-suur aitäh kõigile! Jaga teistega oma kogemusi kommentaaride all!

Vaata galeriid siit!