Tähtvere Tantsukeskusel on täitunud 5 edukat tegutsemisaastat ning selle tähistamiseks kutsume kõiki huvilisi osa saama suurejoonelisest sünnipäeva kontsertetendusest!

Üritus toimub neljapäeval, 26. märtsil kell 18.30 Vanemuise suures majas.

Tegemist on suurejoonelise showga kolmes vaatuses, mitmekülgses programmis astuvad üles tantsijad mudilastest kuni täiskasvanuteni, tantsustiilidest on muuhulgas esindatud nii jazz-, show-, karakter- kui ka tänavatantsud.

Esitamisele tulevad nii laineid löönud võistluskoreograafiad kui ka tantsude esmaettekandeid andekatelt koreograafidelt ja juhendajatelt (Kerstin Lõhmus, Elina Gorelašvili, Maarja Pruuli, Berit Piir, Eneli Raud, Heleri Huuse, Indrek Varik).

Lisaks spetsiaalselt sünnipäevale pühendatud vaatus, mille tantsud on loodud live-muusikale koostöös Ülenurme MK Laulustuudio lauljatega Ursel Oja juhendamisel.

Etenduses teevad kaasa veel teisedki põnevad külalisesinejaid, Rocki tantsutüdrukutest kuni rahvatantsijateni rühmast Kagu Kabujalakõsõ!

Sünnipäevaetendust nautima on oodatud kõik muusika- ja tantsuhuvilised!

Tähtvere Tantsukeskus on spetsiaalselt tantsule pühendatud keskkond, kus on nii tantsukooli osa lastele ja noortele kui ka eelkõige täiskasvanutele mõeldud kursused ning zumba. Samuti treeningud pere kõige pisematele, beebidele ja väikelastele, kuni rasedate võimlemiseni. Tähtvere Tantsukeskus on viie toimumisaasta jooksul muutunud populaarseks treeningkohaks, kus treenib igal nädalal üle 500 liikumis- ja tantsuhuvilise!

Kontserdil astuvad üles nii tantsukooli tantsijad, kes on lühikese ajaga jõudnud Eesti tantsumaastiku paremiku hulka, olles kolmekordsed festivali “Koolitants” nominendid, võitnud arvukalt poodiumikohti Estonian Dance Organizationi karikaetappidelt kui ka tantsufestivalilt “Kuldne Karikas”, saavutanud kolmekordse laureaadirühma tiitli festivalilt “Gymnafest” ning osalenud edukalt ka teistel üritustel nii Eestis kui välismaal.

Tule ja saa osa meie tantsijate ning imeliste juhendate tööst ning tähistame üheskoos esimest viit tegutsemisaastat! Tuleb suurepärane nooruslikust energiast pakatav show!

Eelmüük on lõppenud – piletid müügis hinnaga 10€ alates kl 17.30st Vanemuise suurest majast kohapealt – seni kuni kohti jagub! 🙂

kontsertetendus-2015