POP Pilates

Toimumisaeg

E 18:45-19:40 (katusesaal)

Treener

Lisette Tomingas

Üldinfo

Miks peaks treeninguga liituma?
POP Pilatese eesmärgiks on anda inimesele võimalus kasutada oma keha treeningus ja igapäevaelus sellisena nagu me loodud oleme – mitmekülgselt liikuva ja tugevana. Trenne teeme tänapäevase POP muusika saatel, mis muudab tunni lõbusaks ja kaasahaaravaks.

Mida tunnis tehakse?
Treeningutes kasutatakse eelkõige klassikalise pilatese harjutusvara, mis on suunatud rühi parandamisele läbi korseti- ja süvalihaste tugevdamise. Lisaks sooritatakse erinevaid jooga ning funktsionaalse treeningu elemente. Kõiki harjutusi on võimalik teha enda tempos ning varieeruva raskusastmega.

Mis hooaja lõpus saavutatud on?
Treening arendab koordinatsiooni ja korrigeerib rühti. Samuti annab tund harrastajale vaheldust ja pakub uut väljakutset. Paraneb osaleja liikumiskvaliteet ning kontrollitavus ka kõige väiksemate liigutuste üle. Tulemuseks positiivne emotsioon treeningust ja vaimne lõõgastumine. Tänu treeningule suureneb painduvus, jõud ja kontroll keha üle.

Kellele treening on mõeldud?
POP Pilatest saavad teha kõik – trennivõhikutest aktiivsete inimesteni, nii terve kehaga harrastajad kui ka need, kes paranevad vigastustest.