Krista, palun räägi lähemalt tüdrukute õhtutest, mida oled läbi viinud?

Tüdrukute õhtu on üks väga vahva üritus naise elus, kus tema lähedased ja sõbrannad korraldavad talle terve jada erinevaid põnevaid sündmusi, mis võivad kesta isegi terve päeva või õhtupooliku. Selle lõbusa ettevõtmise käigus on üha enam trendiks korraldada ka üks sportlikum tunnike ehk sisustada see mõne treeninguga. Enamasti on selleks stripptants, kuna see on naiselik, veidi vallatu ja väga väga lõbus (riided jäävad selga). Aga miks mitte ka showtants, mõne kindla ajastu või stiiliga seotud tantsutreening või hoopis ladina rütmid.

Mina olen Tähtvere Tantsukeskuses treenerite reas juba alates keskuse avamisest. On au. Olin varem ka mujal tüdrukute õhtute raames eritreeninguid juhendanud, nüüd teen seda vaid Tähtveres.

Kuidas näeb välja tüdrukute õhtu tantsutund? 

Oluline on eelnev info – kes tulevad, mitu inimest, mis on seljas, kas higistada tohib või on kõik kaunite meikide ja soengutega, milline on seltskonna ligikaudne eelnev tantsukogemus, kas on erisoove, kas teeme vahepeal joogi- või mängupause, kas on vaja abi pildistamisel jne. Mida rohkem on infot, seda personaalsemalt saame sündmuse ette valmistada.

Füüsiliselt aktiivne osa on enamasti umbes 45 minutit ning vahel kulub aega ka pausideks ja pildistamiseks, nii et hea on arvestada umbes ühe tunniga. Natuke võib varuda aega enne ja pärast trenni, et saaks end sättida, panna selga veidi sportlikumad või vastava stiiliga riided ja jalga tossud. Sokkidega võib olla vahel keerulisem ning mitte nii mõnus kui õige jalatsiga. Samuti soovitan kaasa võtta puhast vett.

Kui peaksid valima tantsustiili ja tantsukava laulu enda tüdrukute õhtu jaoks, millised valiksid?

Minu lemmikvariant olekski stripptants, sest see on ilus, lõbus ja naiselik. Kui peaksin laulu valima, siis täna oleks see selline:

Kas Sulle meenub mõni naljakas/armas seik seoses tüdrukute õhtutega?

Tihti juhtub nii, et tüdrukud on kitsaste miniseelikutega, kuid tantsukavas on kohti, mis näevad ette jalgade sirutamist ja harkis asendeid   Kuna tegemist on vaba õhustikuga, ei ole see probleemiks ning tund möödub lõbusalt.

Miks võiks tüdrukute õhtusse planeerida just tantsulise tunni?

See on lõbus, naiselik ja sportlik. Vajadusel saan alati kava ette valmistada kindla loo järgi, mis võib olla näiteks pruudi lemmiklaul. Seega – miks mitte muuta oma tüdrukute õhtu või ka sünnipäev/tähtpäev erilisemaks ning veel vahvamaks ja tervislikumaks ühe tantsutunniga. Ootan Sind Tähtveres  Tantsudeni!

Kui olete huvitatud tantsulisest tüdrukute õhtust, ootame teie kirja info@tartutants.ee

Sünnipäevade korraldamise kohta saate lähemalt lugeda siit.